середа, 7 жовтня 2020 р.

 Перлина обласної педагогічної премії - у «Джерелі»

 У освітян "Джерела" весь час виникає питання : " Що саме потрібно зібрати по крихітці вчителю, щоб розкрити  душу школяра? Особливо, коли це дитина з порушеннями психофізичного розвитку" .

  Ірина Олександрівна Рилушко, вчителька 7-Б класу школи-інтернату «Джерело» знає таїну таїн дитячих сердець і усвідомлює, що це її покликання на Землі.

  Кожен рік роботи вчителя-дефектолога Ірини Олександрівни – це  період творчого пошуку, професійного зростання, самовдосконалення, покращення методики навчання дітей із синдромом Дауна, формування власного почерку в організації освітнього процесу. Тож, якщо говорити про почерк Рилушко І.О., то в ньому можна виділити такі характерні риси : індивідуальність, комплексність, актуальність, доступність і творчість. Основна мета, яку ставить перед собою Ірина Олександрівна, - це розвиток пізнавальних та життєвих інтересів дітей з особливими освітніми потребами, а головне - спрямування розумового та емоційного потенціалу школярів на самовдосконалення, що, звісно, сприяє їхньому самоствердженню та інтеграції у соціум.

  Упроваджуючи принципи особистісно орієнтованого навчання, Ірина Рилушко не просто вчить дітей жити, а й сама живе їхнім життям. Родзинкою уроків вчительки є робота з природним матеріалом, що допомагає дітям краще пізнавати навколишній світ. Ці експериментальні заняття - незабутні для учнів, бо відзначаються високою духовністю, естетичним наповненням, невимушеним спілкуванням педагога з учнями, що , в свою чергу, залишає глибокий слід у душах дітей.

 


 Саме тому трудовий колектив школи-інтернату запропонував кандидатуру Рилушко І.О. на відзначення обласною педагогічною премією.

Напередодні Дня вчителя Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації повідомив, що вчителька спеціального освітнього закладу «Джерело»  Рилушко Ірина Олександрівна стала лауреатом Премії.

   Тож, бажаємо Ірині Олександрівні творчого натхнення, неперевершеної індивідуальності, майстерності та експериментаторства.

А освітянам «Джерела»  - й надалі продовжувати славні традиції школи-інтернату, активно долучаючись до участі у різноманітних конкурсах, фестивалях, форумах.

Немає коментарів:

Дописати коментар